Wakacyjni praktykanci w Bydgoszczy

Od 1 lipca praktykę w naszej parafii rozpoczyna student V roku teologii ewangelickiej – Sebastian Olencki ze Studzionki. Pozostanie on w naszej parafii do połowy sierpnia. W ostatnie dwa tygodnie wakacji zmieni go Krzysztof Śledziński, również student V roku z Pszczyny. 
Obu panom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i wytrwałości w służbie w naszej parafii. Mamy nadzieje, że wywiozą stąd wiele pozytywnych doświadczeń i dobre wspomnienia o naszej parafii i pięknym mieście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s