Gwiazdka parafialna

Tradycyjnie w naszej parafii odbyła się Gwiazdka. Zazwyczaj miała miejsce w sobotę, przed 4. niedzielą Adwentu. W tym roku zaprosiliśmy uczestników niedzielnego nabożeństwa do Luterańskiego Centrum Parafialnego. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od kolędy \”Dziateczki, dziateczki\”. Następnie dzieci przedstawiły jasełka, śpiewały kolędy. Wszystkie dzieci ucieszyło pojawienie się Mikołaja z podarkami dla każdego. Serdecznie dziękujemy darczyńcom, naszym parafianom, za przygotowanie po raz kolejny wspaniałych prezentów. (fot.Sławomir Kołtuński)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s