Wizyta młodzieży z Kępna

W dniach 13 – 15 kwietnia br. mieliśmy przyjemność gościć w naszej parafii grupę młodzieżową z Kępna pod opieką księdza Michała Kuhna. 
Goście przyjechali do nas w piątkowy wieczór. Następnie po zakwaterowaniu wspólnie udaliśmy się na spacer po bydgoskim Starym Mieście. Wszystkim bardzo podobały się bydgoskie zabytki oraz atmosfera miasta. Po zakończonym spacerze powróciliśmy do domu parafialnego, gdzie wspólnym dyskusją młodzieży nie było końca. 
Nazajutrz po śniadaniu wszyscy udali się do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku – Myślęcinka. Korzystając z pięknej pogody spacerowaliśmy po ogrodzie botanicznym, ZOO oraz bawiliśmy się w Lunaparku. Bardzo zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na parafię gdzie czekała już na nas pyszna pizza. Po obiedzie zaprosiliśmy gości na kręgle. Niestety czas spędzany w miłej atmosferze szybko mija, i tak nadszedł czas powrotu na parafię. Ostatni wspólny wieczór spędziliśmy przy ognisku zajadając się smacznymi kiełbaskami. 
Ukoronowaniem naszego spotkania było wspólne nabożeństwo, które odprawił ks. Kuhn a także nasz proboszcz ks. Loskot. Po obiedzie nadszedł czas pożegnań. Młodzież naszych parafii bardzo zżyła się ze sobą i mamy nadzieję że już niebawem uda nam się spotkać ponownie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s