XVI Międzynarodowa Letnia Olimpiada Młodzieży Ewangelickiej

W najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim rozegrana zostanie kolejna już XVI Olimpiada Młodzieży Ewangelickiej.
Jak zawsze też młodzież naszej parafii zasili reprezentację diecezji Pomorsko – Wielkopolskiej. Oczekiwania są duże, nasza drużyna jest dwukrotnym brązowym medalistą w piłce nożnej halowej (2003, 2005); srebrnym i brązowym medalistą w koszykówce (2003, 2005) oraz brązowym medalistą w piłce ręcznej (2003). Poza tym na koncie drużyny jest wiele medali w dyscyplinach indywidualnych. Dzięki temu zajmujemy wysokie miejsce w klasyfikacji \”wszechczasów\” ( 12 miejsce w klasyfikacji punktowej i 15 w klasyfikacji medalowej). Jest to duże osiągnięcie biorąc pod uwagę ograniczone możliwości naszej diasporalnej diecezji. 
Liczymy że i w tym roku drużyna powróci z wieloma sukcesami. Relacja z zawodów wkrótce !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s