Wakacyjni praktykanci w Bydgoszczy

W tegoroczne wakacje w naszej parafii będzemy mieli przjemność gościć dwóch studentów Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, którzy w naszej parafii będą mieli wakacyjne praktyki. W lipcu będzie to student II roku teologii Paweł Meller z Torunia. Natomiast w sierpniu zastąpi go Jerzy Gansel, student III roku z Bielsko – Białej.
Obu Panom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa a także wytrwałości. Mamy nadzieje, że praktyki w naszej parafii będą dla nich źródłem wielu pozytywnych doświadczeń oraz przemyśleń, które przydadzą się w przyszłej pracy parafialnej. Praktyki w naszej parafii to na pewno dobry wybór – przyjazna parafia, mili parafianie i przepiękne miasto – to pewnik udanych wakacji w Bydgoszczy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s