Ferie parafialne

Ferie to czas odpoczynku od szkoły, beztroski i radości. Dlatego też rozumiejąc potrzeby naszych najmłodszych parafian zorganizowaliśmy dwudniowe, pełne atrakcji ferie dla dzieci. Pierwszego dnia udaliśmy się do kina na film \”Safari 3D\”. Film spełnił swoją rolę nie tylko pod względem rozrywkowym, ale przede wszystkim edukacyjnym. Uświadomił najmłodszym niszczycielską ingerencję człowieka w świecie przyrody, a nade wszystko pokazał jak wielką rolę odgrywa woda w życiu ludzi, zwierząt i roślin. Dzień zakończyliśmy wizytą w niezdrowym, ale przepysznym Mc Donaldzie.
Drugi dzień ferii parafialnych to podróż do Solca Kujawskiego. Sprzyjająca pogoda pozwoliła nam odwiedzić Jura Park. Zdjęcia z \”dinusiami\” cieszyły się ogromną popularnością. Nie obyło się bez wyścigów \”dinusiowych wozów\”. Wizyta w Jura Parku okazała się jedynie \”przekąską\” do \”dania głównego\”- Aqua Parku. Zjeżdżalnie, szalona rzeka, jacuzzi, gra w piłkę wodną, to tylko niektóre atrakcje, które rodziły uśmiech na twarzach. Naszą wizytę w Solcu ukoronowaliśmy ucztą w pizzerii.
Wspólnie spędzone dwa dni pozwoliły nam lepiej się poznać, a także zżyć. Dziękujemy Bogu za wspólnie spędzony czas i czekamy na wakacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s